KONST / Litografier / Litografi 8102121
nr 810 2121
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Litografi, Eva Boström (f. 1954), tulöpaner, signerad, 163/250, motivets mått: 58x83
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:01:32
300 kr
500 kr
500 kr
700 kr
700 kr
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström